Osvědčení o odborné způsobilosti bezpečnostního poradceMinisterstvo dopravy ČR přijalo novelizaci dohody ADR, která dle kap. 1.3 ukládá povinnost všem firmám pravidelná školení osob podílejících se na přepravě nebezpečných látek a manipulaci s nimi.

Konkrétně tyto povinnosti vyplývají ze záknů 434/2005Sb., 258/2000Sb. a dohody ADR. Za nesplnění těchto podmínek během přepravy, nebo manipulace s nebezpečnými látkami, mohou být uloženy vysoké pokuty. Také se vystavujete riziku nehody nebo selhání lidského faktou v podobě neproškoleného pracovníka. Takový pracovník neví, jak se má v případě nehody zachovat, či jak postupovat při likvidaci a minimalizaci následků nehody, způsobené konkrétní látkou.

Co Vám můžeme nabídnout?

Naše splečnost pořádá školení pracovníků, kteří přicházejí do styku s nebezpečnými látkami, ať již fyzicky, či pouze administrativní formou. Školení jsou přizpůsobena konkrétním podmínkám (tedy kladou důraz na látky se kterými mohou pracovníci v daném podniku přijít do styku). Forma a obsah školení jsou též přizpůsobovány jednotlivým skupinám pracovníků (řidiči, skladníci, administrativní pracovníci, manažeři apod...). Školení mohou být po domluvě pořádána v prostorách Vaší společnosti.

Týkají se mne (naší společnosti) povinnosti vyplývající z výše uvedených zákonů a dohod?

Neváhejte a kontaktujte našeho bezpečnostního poradce, a to buď přímo na našem e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., na telefonním čísle 724 252 055