Čistící prostředky HABLAlogo HABLA
Kontakt na obchodního zástupce firmy Habla CZ s. r. o.
Adresa sídla: Bezdružice 288, 349 53 Bezdružice
Jméno: Bc. Eva Čížková
Mobil: +420 724 252 055
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Čistota nese jméno HABLA

Již téměř 40 let je firma HABLA synonymem čistoty. Jako dodavatel speciálních čistících přípravků pro průmyslové použití má firma HABLA Chemie GmbH u svých zákazníků velmi dobrou pověst. Ať se jedná o výrobu nápojů, potravin, gastronomii či zpracovatelský průmysl - domácí i zahraniční firmy se obracejí na firmu HABLA. A jsou této firmě věrni desítky let.

Již v roce 1960 založili bratři Anton a Josef Habla základ pro dnešní úspěšný chod firmy. Od počátku kladli zvláštní důraz na kompletní servis, kvalitu výrobků a jejich soustavnou inovaci. Progresivní a kvalitní výrobky vytvořili již v šedesátých letech velmi ceněný výrobní program Primusol, který je i v dnešní době opěrným sloupem trvalých úspěchů firmy HABLA.

Dnes pokračuje v započatém díle již druhá generace rodiny Habla a díky neustálému vývoji a dokonalému servisu jsou výrobky Primusol zárukou i pro budoucnost.


HABLA - vždy správné rozhodnutí

Ať se rozhodujete pro jakékoliv čistící přípravky, jedno je jisté: HABLA je pro Vás vždy to správné rozhodnutí.

Všechny speciální čistící přípravky od firmy Habla splní Vaše nejnáročnější požadavky na čistotu. A to od základu a systematicky.

V lahvovnách, na spilce nebo v ležáckém sklepě, v nádržích a potrubích, na podlahách a oknech a při kompletní sanitaci v průmyslovém i domácím čištění - všude tam si speciální přípravky HABLA snadno poradí s nečistotou.

Pokud jste již dosáhli s našimi výrobky vynikajících výsledků, je to tím, že HABLA používá jen účinné a ekologické suroviny.
Jedno je jisté: HABLA je synonymem čistoty pro Vaši firmu.

Výrobky firmy HABLA zajišťují účinné a cenově dostupné komplexní řešení problematiky čištění v průmyslu i domácnostech. Využijte potenciálu obsaženého v sortimentu výrobků firmy HABLA. Univerzální a speciální čistící přípravky s dezinfekcí nebo bez ní se velmi snadno používají a jsou hospodárné.

Výrobní řada Primusol Vám pomůže dodržovat přísné hygienické předpisy ve Vašem oboru. Přitom výrobky chrání vedle pracovních ploch a zařízení také okolní prostředí. Jsou velmi koncentrované - překvapí Vás nízkou spotřebou.

Přednosti:

 • jednoduché použití
 • snadné dávkování
 • spolehlivé pro každý druh čištění
 • pomáhají při dodržování hygienických předpisů
 • úsporné
 • jsou vyrobené z vysoce kvalitních surovin
 • biologicky dobře odbouratelné

Servis firmy HABLA

Řešíte problematiku čištění a dezinfekce? Obraťte se na firmu HABLA. Naši kvalifikovaní a zkušení servisní technici Vám odborně poradí a neponechají nic náhodě.

Řekněte nám, jaké máte požadavky a přání - ostatní pro vás zajistí HABLA Team. Od analýzy přes projektování až k výběru optimálních výrobků. Potom se vlastní firemní servis postará o včasné a pravidelné dodávky až k zákazníkovi.

Kromě našich kvalitních systémů a přípravků pro čištění a dezinfekci můžete u firmy HABLA získat také:

 • zařízení na centrální mazání dopravníků
 • dávkovací zařízení pro automatické myčky lahví
 • dávkovací zařízení pro myčky nádobí v jídelnách
 • dávkovací zařízení pro mytí přepravek
 • neutralizaci pH - také pro odpadní vody
 • pěnovací zařízení
 • mnoho dalších novinek

Na přání zaškolíme Vaše pracovníky pro obsluhu čistících a dávkovacích zařízení.

Provádíme pochopitelně také montáž u zákazníka a naši obchodní zástupci a technici se postarají o pravidelný servis - včetně kontroly a nastavení optimálního dávkování atd.