Prodejní cena s DPH 40489 Kč
Cena bez DPH 33462 Kč
Ušetříte
Cena / kg:
Kód zboží: A00331
Výčepní zařízení řady KONTAKT 155 GREEN LINE jsou určena k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů na komerčních akcích, festivalech a eventových akcích se dvěma kohouty. Rozměry a vzduchovým systémem otevírá nové možnosti i v profesionálním využití.

Výhody a užitečné vlastnosti

VÝKON - výčepní zařízení KONTAKT 155/K GREEN LINE svým průběžným výkonem 120-160 l/hod. umožňují podávání cca 240-320 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.

TLAKOVÁNÍ SUDU - MODELY KONTAKT 155/K jsou vybaveny zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného, výkonnějšího a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu a automaticky nastaveným pracovním tlakem.

SNADNO PŘENOSNÝ - bezpečná manipulace je stále zachována díky rozměrům výčepního zařízení a dvěma madlům, která jsou umístěna na jeho vrchní části.

VÝBAVA - standardní součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout(y), odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.

UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ - Možnost použití i s výčepním stojanem.

GREEN LINE – technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

TERMOBLOK LINDR - moderní kompresorová chladicí jednotka využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno již po několika minutách od zapojení přístroje.

NEREZOVÁ KONSTRUKCE - Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto pivního chladiče.

VÝKON, KVALITA, ROZMĚRY - nejlepší poměr výkonu-kvality-rozměrů.


Přednosti modelu KONTAKT 155/K Green Line

SNADNO PŘENOSNÝ - Snadná a bezpečná manipulace je zachována díky stále malým rozměrům výčepního zařízení a dvěma madlům, která jsou umístěna na jeho vrchní části.

REGULACE TEPLOTY - Termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje.

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR - Model KONTAKT 155/K GL je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu a automaticky nastaveným pracovním tlakem.


 pdfProduktový katalog - KONTAKT-155-K-Green-Line

KONTAKT 155/K GREEN LINE
Maximální výkon To 0°C / Tk 45°C ?t 10°C 160 (l/hod.)
Průbežný chladící výkon 120 (l/hod.)
Chladivo R290
Chladicí výkon kompresoru 1550 (W) 3/4 (Hp) 
Typ vzduchového kompresoru automatic 2,8-3,2 bar
Počet výčepních kohoutů 2 (ks)
Délka chladicích smyček 26/26 (m)
Rozměry skeletu 265x380x495 (mm)
Hmotnost 42 (kg)