Prodejní cena s DPH 33315 Kč
Cena bez DPH 27533 Kč
Ušetříte
Cena / kg:
Kód zboží: A00330
Výčepní zařízení řady KONTAKT 70 jsou určena k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů na firemních oslavách, komerčních akcích, menších festivalech a eventových akcích s možností nabídky čepování až 2 nápojů (dvoukohoutová varianta). Menšími rozměry a vzduchovým systémem otevírá nové možnosti i v profesionálním využití.

Výhody a užitečné vlastnosti

VÝKON - výčepní zařízení KONTAKT 70/K GREEN LINE svým průběžným výkonem 70-90 l/hod. umožňují podávání cca 140-180 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.

SNADNO PŘENOSNÝ - snadná a bezpečná manipulace je zachována díky stále malým rozměrům výčepního zařízení a dvěma madlům, která jsou umístěna na jeho vrchní části.

TLAKOVÁNÍ SUDU - MODEL KONTAKT 70/K je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného, výkonnějšího a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu a automaticky nastaveným pracovním tlakem.

VÝBAVA - standardní součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout(y), odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.

UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ -Možnost použití i s výčepním stojanem.

GREEN LINE – technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

TERMOBLOK LINDR - moderní kompresorová chladicí jednotka využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno již po několika minutách od zapojení přístroje.

NEREZOVÁ KONSTRUKCE - Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto pivního chladiče.

VÝKON, KVALITA, ROZMĚRY - nejlepší poměr výkonu-kvality-rozměrů.


Přednosti modelu KONTAKT 70/K Green Line

SNADNO PŘENOSNÝ - Snadná a bezpečná manipulace je zachována díky stále malým rozměrům výčepního zařízení a dvěma madlům, která jsou umístěna na jeho vrchní části.

REGULACE TEPLOTY - Termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje.

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR - Model KONTAKT 70/K GL je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu a automaticky nastaveným pracovním tlakem.


 pdfProduktový katalog KONTAKT-70-K-Green-Line

 PYGMY 70/K GREEN LINE
Maximální výkon To 0°C / Tk 45°C ?t 10°C 90 (l/hod.)
Průbežný chladící výkon 70 (l/hod.)
Chladivo R290
Chladicí výkon kompresoru 860 (W) 1/3 (Hp) 
Typ vzduchového kompresoru automatic 2,8-3,2 bar
Počet výčepních kohoutů 2 (ks)
Délka chladicích smyček 14/14 (m)
Rozměry skeletu 245x340x440 (mm)
Hmotnost 29,5 (kg)