Prodejní cena s DPH 14031 Kč
Cena bez DPH 11596 Kč
Ušetříte
Cena / kg:
Kód zboží: A00324
Výčepní zařízení řady PYGMY jsou určena k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů v domácím prostředí, menších zahradních párty, firemních oslavách apod. tvoří špičku mezi malými stolními chladiči.

Výhody a užitečné vlastnosti

VÝKON - výčepní zařízení PYGMY 20/K GREEN LINE svým zvýšeným průběžným výkonem 20-25 l/hod. umožňuje podávání cca 40-50 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.

SNADNO PŘENOSNÝ - snadná a bezpečná manipulace díky malým rozměrům výčepního zařízení a madlu, které je umístěno na jeho vrchní části.

TLAKOVÁNÍ SUDU - MODEL PYGMY 20/K GREEN LINE je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.

VÝBAVA - standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout, klíč na kohouty, odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.

UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ - Možnost použití i s výčepním stojanem.

GREEN LINE – technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

TERMOBLOK LINDR - moderní kompresorová chladicí jednotka využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno již po několika minutách od zapojení přístroje.

NEREZOVÁ KONSTRUKCE - Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto pivního chladiče.

VÝKON, KVALITA, ROZMĚRY - nejlepší poměr výkonu-kvality-rozměrů.


Přednosti modelu PYGMY 20/K GREEN LINE

SNADNO PŘENOSNÝ - Snadná a bezpečná manipulace díky malým rozměrům výčepního zařízení a madlu, které je umístěno na jeho vrchní části.

REGULACE TEPLOTY - Standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje.

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR - Model PYGMY 20/K GL je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.


 pdfProduktový list - PYGMY-20-K-Green-Line-new

 PYGMY 20/K GREEN LINE NEW
Maximální výkon To 0°C / Tk 45°C ?t 10°C 25 (l/hod.)
Průbežný chladící výkon 20 (l/hod.)
Chladivo R290
Chladicí výkon kompresoru 280 (W) 1/8 (Hp) 
Typ vzduchového kompresoru automatic 2,8-3,2 bar
Počet výčepních kohoutů 1 (ks)
Délka chladicích smyček 10,5 (m)
Rozměry skeletu 185x315x325 (mm)
Hmotnost 16,5 (kg)