Prodejní cena s DPH 21868 Kč
Cena bez DPH 18073 Kč
Ušetříte
Cena / kg:
Kód zboží: A00334
Hlavní předností výčepního zařízení PYGMY 25/K EXCLUSIVE 2x KOHOUT NEW GREEN LINE je bezesporu moderní a elegantní vzhled . Navíc je to jediný dvoukohoutový kompaktní přenosný chladič řady PYGMY a nejmenší dvoukohoutové chladící zařízení na trhu, což jej staví do zcela výjimečné pozice. Jeho využití naleznete především na místech, kde na vzhledu skutečně záleží. I proto je přední podsvětlený panel zcela ve vaší režii tak, aby se co nejvíc hodil pro příležitost, kde bude výčepní zařízení použito. Své místo tak najde především na menších privátních akcích, prezentacích a setkáních.

Výhody a užitečné vlastnosti

DESIGN – Chladič má luxusní provedení s podsvětleným čelním panelem a čistými nerezovými linkami, které nevtíravě podtrhují celkovou eleganci.
INDIVIDUÁLNÍ ÚPRAVY – Motiv čelního podsvětleného panelu si můžete sami navrhnout nebo vám s tím rádi pomůžeme. Základní barva podsvětlení je bílá, na vaše přání jsme schopni panel podsvítit i jinými barvami.

GREEN LINE – Technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

PRODLOUŽENÉ CHLADICÍ SMYČKY – Díky inovovanému vnitřnímu prostoru chladiče se nám podařilo prodloužit celkovou délku chladících smyček na 18 metrů, a díky tomu zvládnete s tímto chladičem bezproblémově natočit dvě dokonale vychlazená piva o objemu 0,4 l za sebou.

TERMOBLOK LINDR – Moderní kompresorová chladící jednotka využívající vstupní energii k přímému převodu na chlad. Tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno již po několika minutách od zapojení přístroje.

RYCHLOST NACHLAZENÍ – Unikátní konstrukce chladicího bloku s perfektně vyladěným okruhem zaručí nejen vychlazení nápoje během několika minut od zapnutí, ale také udržení konstantní teploty v případě čepovaní více nápojů v krátkém čase najednou.

OBJEM NÁPOJE V CHLADICÍM BLOKU – Charakteristickým znakem našich chladičů je velký objem nápoje v chladicím bloku. I ty nejmenší modely řady PYGMY ho mají minimálně 0,5 l. Jednotný vnitřní průměr chladicí smyčky (7 mm) od naražeče až po kohout zaručuje čistotu a optimální průtok nápoje.

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR – Model je vybaven kvalitním vestavěným vzduchovým kompresorem, který se díky tichému chodu hodí i na komornější akce, aniž by rušil okolní atmosféru.

VZDUCHOVÝ FILTR – Protože je pro nás kvalita čepovaného nápoje na první místě, jsou všechny naše výčepní zařízení s vestavěným vzduchovým kompresorem vybaveny molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.

NEREZOVÁ KONSTRUKCE – Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti chladičů PYGMY 25/K EXCLUSIVE 2x KOHOUT NEW GREEN LINE.

VÝBAVA – Standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohouty, klíč na kohouty, odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.


Přednosti modelu PYGMY 25/K Exclusive new 2x kohout Green Line

INDIVIDUALNÍ ÚPRAVY - Možnost volby vlastního motivu na podsvícený čelní panel.

OVLADACÍ PRVKY - Ovládací prvky na zadní straně zařízení.

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR - Model je vybaven kvalitním, tichým, vestavným kompresorem, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.

DVOUKOHOUTOVÉ PROVEDENÍ - Díky unikátnímu technologickému provedení tento chaldič umožňuje točit najednou dva na sobě nezávislé nápoje (pivo, cider, prosecco atd.)


 pdfProduktový list - PYGMY-25-K-Exclusive-Green-Line-2-kohout-new

 PYGMY 25/K EXCLUSIVE GREEN LINE 2x KOHOUT NEW
Maximální výkon To 0°C / Tk 45°C ?t 10°C 35 (l/hod.)
Průbežný chladící výkon 25 (l/hod.)
Chladivo R290
Chladicí výkon kompresoru 310 (W) 1/8 (Hp) 
Typ vzduchového kompresoru automatic 2,8-3,2 bar
Počet výčepních kohoutů 2 (ks)
Délka chladicích smyček 9/9 (m)
Rozměry skeletu 185x335x380 (mm)
Hmotnost 20 (kg)