Prodejní cena s DPH 27316 Kč
Cena bez DPH 22575 Kč
Ušetříte
Cena / kg:
Kód zboží: A00482
Objekt touhy pro všechny milovníky piva - SOUDEK 35 NEW GREEN LINE. Tento luxusní pivní chladič kombinuje noblesu dubového dřeva a moderní elegance nerezových doplňků, vytvářejíc tak jedinečný designový skvost. Tato nevšední kombinace dodává chladiči výrazný vzhled, který bude dokonale ladit s atmosférou rustikální kuchyně, domácího baru či menších gastro podniků jako jsou vinotéky a winebary. Technické provedení modelu je založeno na kompaktním chladiči PYGMY 35/K PROFI, avšak bez vestavěného kompresoru. Zamilujte se do jedinečnosti a kvality chlazení našeho nového modelu - SOUDEK 35 NEW GREEN LINE.

INOVACE – Všechny naše luxusní chladiče prochází nepřetržitým vývojem a splňují nejnovější bezpečnostní normy a certifikace (české i evropské).

DESIGN – Masivní dubové dřevo v kombinaci s nerezovými doplňky propůjčuje chladiči nezaměnitelný vzhled.

NEREZOVÝ KOHOUT – Pro stáčení vína nabízíme variantu s nerezovým kohoutem, která je optimální jak z hlediska životnosti, tak hygieny.

VÝKON – Výčepní zařízení SOUDEK 35 NEW GREEN LINE umožňuje zvýšeným průběžným výkonem 35-40 l/hod. podávání cca 70-80 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.

GREEN LINE – Technologie LINDR GREEN LINE využívá ekologické chladivo R-290, a je tak šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

RYCHLOST NACHLAZENÍ – Unikátní konstrukce chladicího bloku s perfektně vyladěným okruhem zaručí nejen vychlazení nápoje během několika minut od zapnutí, ale také udržení konstantní teploty v případě čepovaní více nápojů v krátkém čase najednou.

OBJEM NÁPOJE V CHLADICÍM BLOKU – Charakteristickým znakem našich chladičů je velký objem nápoje v chladicím bloku. Chladič SOUDEK 35 NEW GREEN LINE ho má 0,6 l. Jednotný vnitřní průměr chladicí smyčky (7 mm) od naražeče až po kohout zaručuje čistotu a optimální průtok nápoje.

CELKOVÁ KOMPAKTNOST – Přenosné chladiče SOUDEK mají nejlepší poměr výkonu, rozměrů a ceny na trhu.

Standardní dodávanou součástí je:

  • výčepní zařízení
  • výčepní kohout
  • klíč na kohouty
  • odkapní miska
  • návod k obsluze

pdfProduktový katalog SOUDEK 35 NEW GREEN LINE

 SOUDEK 35 NEW GREEN LINE
MAXIMÁLNÍ CHLADICÍ VÝKON TO 0°C / TK45°C 40 l/hod.
POČET CHLAZENÝCH NÁPOJŮ 1 ks
VZDUCHOVÝ KOMPRESOR NE
TYP CHLADIVA R290
TLAK VZDUCHOVÉHO KOMPRESORU  automaticky 2,8-3,2 bar
HMOTNOST 19 kg
CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU 310 W
CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU 1/8 HP
PRŮBĚŽNÝ CHLADICÍ VÝKON 35  l/hod.
TEPELNÝ SPÁD T 10 °C
DÉLKA CHLADICÍ SMYČKY 16,5 m
PŘÍKON 322 W
JMENOVITÝ PROUD 1,4 A
NAPĚTÍ 220-240V 50Hz~1
PŘIPOJENÍ NÁPOJ Rychlospojka 9,5mm (3/8")
POČET KOHOUTŮ  1 ks
TYP KOHOUTU ANO
PŘIPOJENÍ NÁPOJ - ŠROUBENÍ ANO
TYP NAPÁJECÍHO KABELU ANO
MOTIV SVĚTELNÉHO PANELU NE
PRŮMĚR CHLADICÍ SMYČKY (MM) 7X8
PŘIPOJENÍ VZDUCH - ŠROUBENÍ NE
ZÁKAZNICKÉ VOLBY -