Prodejní cena s DPH 23835 Kč
Cena bez DPH 19698 Kč
Ušetříte
Cena / kg:
Kód zboží: A00335
Podstolové chladiče řady CWP GREEN LINE jsou profesionální zařízení, které vyčnívají z řady vodních chladičů nejen svým designem a kvalitním zpracováním, ale i vysokým výkonem při malých rozměrech a jednoduchou montáží. V této řadě naleznete řešení pro pevnou instalaci (pod stůl), zastoupenou modely CWP 100/ 200/ 300 určenou primárně pro chlazení sudových nápojů.

Výhody a užitečné vlastnosti

DESIGN - CWP - Contact Water Power - využití technologie přímého chlazení v kombinaci s elegantním vzhledem a malými rozměry.

VÝBAVA - standardní dodávanou součástí je vždy termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty, chladící smyčkou a rychlospojkami.

SNADNO PŘENOSNÝ - snadná a bezpečná manipulace díky malým rozměrům výčepního zařízení.

VÝKON - MODEL CWP 100 GREEN LINE - Podstolový chladič CWP 100 je profesionální zařízení, které vyčnívají z řady vodních chladičů nejen svým designem a kvalitním zpracováním, ale i vysokým výkonem při malých rozměrech a jednoduchou montáží. Tento model je určený pro chlazení až 3 sudových nápojů.

CWP (Contact Water Power) - unikátní konstrukce termobloku, která svou konstrukcí kombinuje výhody kontaktního a vodního chladiče.Výparník je v přímém kontaktu s nápojovým vedením a dokáže okamžitě reagovat na zvýšenou výtoč nápojů. Potřebná doba k nachlazení je pouze cca 30-40 minut od zapnutí přístroje.

GREEN LINE – technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

CHLADICÍ TECHNOLOGIE LINDR - je vždy výkonnější než její elektrický příkon.

KONSTRUKCE A SERVIS - moderní uspořádání chladicí technologie LINDR zaručuje snadnou dostupnost pro případný servis a údržbu.

VÝKON, KVALITA, ROZMĚRY - nejlepší poměr výkonu-kvality-rozměru


Přednosti modelu CWP 100 3x smyčka Green Line

KRÁTKÁ DOBA NACHLAZENÍ - Potřebná doba nachlazení je 30 - 40 minut.

REGULACE TEPLOTY - Termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje.

PRAKTICKÁ DVÍŘKA - Umožňují snadný přístup pro servis a údržbu.


 pdfProduktový list - CWP-100-Green-Line-3x-smycka

 CWP 100 GREEN LINE 3x SMYČKA + RYCHLOSPOJKY
Maximální výkon To 0°C / Tk 45°C ?t 10°C 90 (l/hod.)
Průbežný chladící výkon 70 (l/hod.)
Chladivo R290
Chladicí výkon kompresoru 860 (W) 1/3 (Hp) 
Výtlak dochlazovací pumpy 6 (m)
Délka chladicích smyček 14/14/14 (m)
Objem vodní nádrže 9 (l)
Zásoba ledové banky 0-2 (kg)
Rozmer skeletu 275x340x610 (mm)
Hmotnost 29 (kg)